Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

SadeceSizin İçin Seçtiklerimiz

Kayın ağacından üretilmiştir.
KDV Dahil 640,00 TL
ceviz fincan takımı,kargo dahil.Ahşap kutu kampanyası sone ermiştir. Ürünler karton ambalajda gönderilir.
KDV Dahil 640,00 TL
Kayın ağacından yapılmıştır.
KDV Dahil 231,00 TL
Ahşap Kahve fincanı ( Kayın Ağacı )
KDV Dahil 359,99 TL
Ahşap fincan seti lokumluklu tepsili
KDV Dahil 220,00 TL
Bir adet kayın fincan ve altlığından oluşmaktadır.
KDV Dahil 132,00 TL
Ayous Ağacı Fincan Seti
Bu ürün geçici olarak üretilmemektedir. Özel sipariş için lütfen iletişime geçiniz. whats app: 5061659652 ya da info@kuksam.com
Fiyat Sorunuz
Bu ürün geçici olarak üretilmemektedir. Özel sipariş için lütfen iletişime geçiniz. whats app: 5061659652 ya da info@kuksam.com
Bu ürün geçici olarak üretilmemektedir. Özel sipariş için lütfen iletişime geçiniz. whats app: 5061659652 ya da info@kuksam.com
Fiyat Sorunuz

Yeni Ürünler

Ahşap Türk Kahvesi fincanı;
KDV Dahil 300,00 TL
KDV Dahil 100,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
KDV Dahil 20,00 TL
Türk Kahvesi Yanı Lokumluk
KDV Dahil 20,00 TL
Kahve sunumları için ahşap su bardağı
KDV Dahil 70,00 TL
KDV Dahil 100,00 TL
Kahve bahane, Sohbet şahane, Fincanımız efsane...
KDV Dahil 100,01 TL
Bir adet kayın fincan ve altlığından oluşmaktadır.
KDV Dahil 132,00 TL
KDV Dahil 160,00 TL
Ceviz ağacından yapılmıştır.
KDV Dahil 211,76 TL
Ayous ağacından, el işçiliği üretilmiş özgün bir tasarımdır.
KDV Dahil 215,00 TL
Bu kategoride toplam 66 ürün listeleniyor.

Doğadan ve eşsiz olan güzelliklerden gitgide uzaklaştığımız şu zamanlarda  her biri kendine özgü desenli ve elde teker teker üretilmiş bu fincanlar kahveyle geçirdiğiniz güzel zamanlarda size çok daha özel hissettirecektir.

Dünyanın farklı yerlerinde yetişmiş bambaşka karakterde ve özelliklerde hiçbiri birbirinin tamamen aynı olmayan fincanlar arasından size en iyi hissettirecek olanı seçmek artık mümkün.


Nijerya'da yetişmiş  Gibson, Fender gibi ünlü gitar markalarının da kullandığı hafif, yumuşak, açık renkli ve dayanıklı bir Ayous ağacı ya da Bolu'da yetişmiş  sert, kızılımsı  bir kayın ağacı gibi birçok tür ve model arasında seçim yapabilmek günün belkide en keyifli anını daha da güzelleştirmenin bir yolu olabilir. 

Ağaç türünün yanında farklı tasarımlar ve size özel görsellerde eklendiğinde işte şimdi  kahve vakti hazırız. 
 
Kalabalıklar için üretilmiş herkesin beğenisi kazanmaya çalışan ürünlere zorunlu kalmışken bizim beğenilerimizi ve seçimlerimizi yansıtan bir kahve fincanı herkese iyi gelecektir. 

Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için  birçok türde ağaç ve modelin yanında dilediğiniz çizimi size özel fincanları seçerek  işletebilirsiniz. 
 
Ahşap fincanların yanı sıra  ahşap lokumluklar, su bardakları ve  ahşap tepsilerini seçerken  kahve keyfinin başladığını hissedeceksiniz . 


Uzun zaman sizinle olacak  sizi ve size anlatacak ürünler tasarlama motivasyonuyla uyanıyoruz her yeni  güne. Ürüne dönüşen özel tasarımlarımızın  dostlarla  paylaşılacak sırlardan  tuzlu bir kahveyle başlayacak  tatlı maceralara  tanıklık edebilmeleri için özenle hazırlıyoruz. 

Gıda temasına uygun cilalarla korundukları için güvenle kullanabileceğiniz, dayanıklı, tat ve koku değişimine sebep olmayan fincanlarımızın tek dileği elde yıkanmaktır. 

Peki fincanları nasıl seçebiliriz ? 
Dayanıklılık : 
Kullandığımız Gıda Temasına uygun cila ve yağlar tüm fincanlarımız birbirine eş diyebileceğimiz bir dayanıklılığa sahip olmasını sağlıyor.  
Ağaç türünün maliyeti ve sebep olduğu emek süresindeki değişim ise  farklı fiyatların oluşmasının sebebidir. 

Ağacın özgün desenleri : 
Bildiğiniz gibi her ağaç türünün kendine has renk , doku ve deseni vardır. Sizde fincanınızın ağaç türüne karar verdiğinizde o ağacın karakterlerinde bir görselde olur . Onu eşsiz kılan ise her ağaç parçasının küçük farklılıkları olmasıdır. Örneğin çizgilerinin sıklığı , renk tonlarında hafif değişimler , farklı bölgelerindeki parlak alanlar gibi. Beklediğinizden farklı bir ürünle karşılaşmamanız için aynı ağaç türünden bile olsa farklı görsellikteki ürünler gruplanıp isimlendirildikten sonra seçime sunulur. Örneğin koyu renkli kayın , desenli kayın , sade görünümlü kayın gibi. 

İsim ve çizimler :
Fincanlarımız üzerine dilediğiniz ismi ya da görseli 360 dereceyi çevreleyecek şekilde bile  işleyebiliyoruz . Çok büyük olmayan ve kavisli fincan yüzeyi sebebiyle en iyi sonuçlar genelde en net ve az detaya sahip grafik görsellerde ortaya çıkıyor . Çizimlerin güzel görünmesinde bir başka etkende ağacın türü elbette. Koyu renk ağaçlar daha az detayı görünür kılarken açık renk fincanlarda (Ayous ağacı , Açık renkli kayın v.b.) çok daha incelikli ve net görünmektedir.
 
Kulpları : 
Çoğu modelimizde prinç metalden saplar kullanılmaktadır. Prinçin görünümde yarattığı kontrast ve sağlamlığı azaltmayacak zerafeti bunun en büyük sebebidir. Prinç Saplar fincan üzerine delinmiş deliklere sıkıca sabitlenip gerdirilerek takılmalarının yanında üç noktadan gıda temasına uygun güçlü yapıştırıcılarla sabitlendikleri için uzun ömürlüdür. Kaplama olmadıklarından dolayı aşınma yaşansa bile görünümleri değişmez. 

Yıkanması : 
Elde yıkanması önerilmektedir. Ahşap fincanların makinede ve deterjanla yıkanması önerilmemektedir. Kullanılan cilalar sayesinde içecekler ağaç dokusuna nüfuz etmediğinden karbonat gibi sağlıklı temizleyicilerle kolaylıkla yıkanmaktadır. 

Su bardakları - Lokumluk - Altlık - Tepsi :
Sitemizde hazır olarak bulunan kombinlerin yanında  siz de beğendiğiniz ürünleri birleştirerek sipariş oluşturabilirsiniz. Farklı modellerde fincanlarımızın yanı kahve yanı su bardaklarını çizimli ya çizimsiz seçebilir,  fincanlara aynı ya da başka bir ağaçtan dilediğiniz sayıda lokumluk ekleyebilirsiniz. Klasik çay tabağı modellerinden olan yuvarlak altlıkların dışında bir çok farklı sunum arasından seçim yapabilir dilerseniz üzerlerine özel lazer işlem yaptırabilirsiniz. İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızın yanında whatsapp hattımızdan bize ulaşarak özel siparişleriniz ya da bilgi talebinizi iletebilir ürünlerimizi görmek için buraya  tıklayabilirsiniz.


Kullanım Bilgileri  
  • Sıcak, Soğuk, Alkollü, Asitli tüm içecekler için uygundur.  
  • Makinede Yıkanmaya Uygun Değildir.  
  • Deterjan kullanımı tavsiye edilmez.  
  • Suyla içini yıkanıp kurulanarak temizlenebilir.
  • Kapsamlı hijyen için ihtiyaç duyulduğunda yemek sodası kullanılabilir.  
  • Pürüzsüz yüzeyi ve gözeneklerin yağla doldurulmuş olması kolay temizlenmesini sağlar.  
  • Yıkamanın mümkün olmadığı durumlarda kullanıldıktan sonra  içinin kurulanması yeterlidir.  
  • Sık bakım gerektirmez ancak uzun  süre kullanıldıktan sonra ihtiyaç duyulması durumunda bitkisel yağlarla yağlanabilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.